Jasmine Fragrance

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10817

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial jasemini

specifikime

Aromë: e ngrohtë, e ëmbël

Vetitë: romantike, relaksuese, qetësuese

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 2 pika vaj lavande, vaj jasemini dhe 15 pika vaj vanilje.

paketimi

30 ml