Olio Essenziale Di Rosmarino

L1,620

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2299

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial rozmarine, 100% i paster.

aroma

balsamike, depertuese.

perdorimi

Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti tonike dhe stimuluese. I dobishem ne rast te bllokimeve mendore, emocionale, konfuzioni, pergjumje.

paketimi

10 ml