Orange Oil, Organic

L1,010

Ka stok

In Stock

SKU: 11063

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial portokalli (Citrus sinensis) organik

specifikime

Aroma: E frekët, e ëmbël

Vetitë: Lumturuese, Frymëzuese, Gjallëruese

Metoda e përpunimit: I presuar në të ftohtë nga lëkura e frutit të freskët

perdorimi

Për aromaterapi. Shtoni 10 pika vaj esencial portokalli dhe 25 pika vaj esencial vanilje në një difuzor dhe relaksohuni. Për cdo përdorim tjetër, hollojeni më parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj i farave të rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

paketimi

30 ml