ORGANIC TEA TREE OIL 1 OZ

L2,460

Ka stok

In Stock

SKU: 13708

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial 100% i pastër me veti pastruese dhe rigjeneruese. Aroma: pikante, e ngrohtë.

perdorimi

Shtoni 1 pikë vaj të pemës së çajit dhe vaj grejpfrut, së bashku me 10 pika vaj limoni në një difuzor.

paketimi

30 ml