GERANIUM OIL 1 OZ-NOW

L2,920

Ka stok

In Stock

SKU: 13603

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial Barbaroze (Pelargonium graveolens) 100 % i pastër me aromë të ëmbel dhe veti qetësuese dhe pastruese.

I përshtatshëm për aromaterapi.

PERDORIMI

Shtoni 2 pika vaj Barbarozë, vaj trëndafili dhe vaj sherebele të pastër në një difuzor dhe shijojeni.

PAKETIMI

30 ml.