Olio di Jojoba 30 ml

L1,060

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2203

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj jojoba 100% i paster i presuar ne te ftohte.

Vaji jojoba eshte i njohur per vetite e tij qetesuese, hidratuese, zbutese per lekuren e trupit, gjithashtu ushqen, forcon dhe shkelqen floket. Ndihmon ne ruajtjen e barrieres hidrolipidike te lekures, duke parandaluar irritimin dhe tharjen e saj. Perthithet lehtesisht nga lekura duke bere te mundur rritjen e elasticitetit te saj, si dhe ndihmon ne balancimin e prodhimit te yndyres.

perdorimi

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

30 ml