Avocado Oil

L2,590

Ka stok

In Stock

SKU: 11065

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji Avokados ka teksturë të dendur dhe ndihmon të mbajë lëkurën elastike, ndërkohë që hidraton dhe zbut lëkurën e thatë. Mund të përdoret dhe si vaj masazhi pasi është i butë, qetësues dhe nuk lë mbetje vajore.

PERDORIMI

Aplikojeni cdo ditë sipas nevojës.

PERBERESIT

Vaj avokado (Persea Gratissima)

PAKETIMI

473 ml