Olio Essenziale Di Neroli

L4,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2298

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial neroli, 100% i paster. 

aroma

e ngrohte lulesh agrumesh dhe mjalti.

perdorimi

Per aromaterapi. Per cdo perdorim tjeter hollojeni me pare me nje vaj baze si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame. Veti qetesuese dhe relaksuese. I dobishem ne rastet e stresit, ankthit, trishtimit, frikes, kujtimeve te dhimbshme.

paketimi

10 ml