Peppermint Oil

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 10823

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial mente (Mentha piperita) 100% i paster.

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj mente dhe vaj rozmarinë së bashku me 2 pika vaj kanelle në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

specifikime

Aromë: e frekët, mente e fortë

Vetitë: Rivitalizuese, gjallëruese, ftohëse

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga majat e bimës

paketimi

30 ml