Peace, Love & Flowers Oil Blend

L2,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10827

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Perzierje me vaj ylang ylang, vaj portokalli dhe vaj patchouli.

specifikime

Aroma: E ëmbël, Aromë lulesh

Vetitë: Qetësuese, Relaksuese, Gjallëruese

Metoda e përpunimit: Vaji i Ylang Ylang dhe Patchouli janë të distiluar me avull, ndërsa vaji i portokallit është i presuar ne të ftohtë.

perdorimi

Për aromaterapi, hidhni disa pika nga vaji në difuzor ose krijoni aromatizuesin tuaj të dhomës duke shtuar 30 pika nga vaji në 30 ml ujë.

paketimi

30 ml