Olio di Argan Profumato

L3,950

Ka stok

In Stock

SKU: 2730

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj antioksidant per kujdesin e trupit dhe flokeve. I parfumuar me vajra esencial nga frutat dhe agrumet.

Vaj argani me veti hidratuese, ushqyese dhe antioksidante. I pasur me omega 6 dhe vitamine E. Hidraton dhe ushqen lekuren dhe floket tuaj, duke i mbrojtur ato nga demtimet qe mund ti shkaktojne agjentet e jashtem atmosferike. Mund ta perdorni sic eshte ose ta kombinoni me kremin tuaj te perditshem. Ideal per te bere floket e thate  e te demtuar te shkelqejne serisht.

perdorimi

Per lekuren: Masazhoni vajin ne lekure derisa te perthithet plotesisht.

Per floket: Aplikojeni ne te gjithe gjatesine e flokut, lereni te veproje 30 minuta dhe me pas beni larjen normale te flokut.

Per thonjte: Ne darke masazhoni vajin e arganit rreth thonjve per disa minuta.

Aplikojeni cdo dite sipas nevojes.

paketimi

100 ml