Day Vitalizer

L2,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1071

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite me veprim hidratues per lekurat e thata i cili vepron ne shtresat me te thella te lekures dhe parandalon rrudhat.

perberja

Acid Hialuronik

Algat e gjelbra te atlantikut (Codium Tomentosum)

Bima e shkretetires (Imperata cilindrica)

Vaj Macadamia i cili permban acid oleic-omega 9, linoleik-omega 6, palmitoleik-omega 7

perdorimi

Aplikoni rregullisht kremin ne mengjes.

I pershtatshem si baze MAKEUP-i.

paketimi

50 ml