Vegetable Glycerin

L1,740

Ka stok

In Stock

SKU: 11761

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Glicerine bimore 100 e paster.

specifikime

  • Për përdorime të ndryshme si përgatitje galenike, kozmetike etj.
  • Hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë
  • Nuk oksidohet lehtesisht dhe ka jetëgjatësi.
  • Produkt natyral i derivuar nga vaji Jo-GMO i palmës, farave të rrushit dhe kokosit.

perdorimi

Përdoreni sipas nevojës. Për hidratim lëkure, përgatitje të ndryshme ose masazh.

pakeitmi

473 ml