PROXERA LIP BALM

L1,040

Ka stok

In Stock

SKU: 0407

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam per buzet ne forme sticku qe mbron dhe rigjeneron buzet e thara, kserotike dhe te cara.

PERMBAN

Baza lipofile: Baze e bute e cila siguron mbrojtje per te luftuar dehidratimin.

Vaj avokado dhe vaj jojoba: Ndihmon per te balancuar shtresen hidrolipidike. Veti te shkelqyera hidratuese, zbutese dhe ushqyese.

Gjalp Shea dhe gjalp Kakao: Mbeshtesin mekanizmat natyral te riparimit te lekures. Veti emoliente dhe mbrojtese.

PERDORIMI

Aplikojeni disa here ne dite sipas nevojes.

PAKETIMI

4,5 g