PROXERA PSOMED 3 SHAMPOO

L1,650

Ka stok

In Stock

SKU: 3014

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo me 3% ure, e formuluar për lëkurën e kokës me hiperkeratozë dhe për personat që vuajnë nga psoriaza. Redukton kruajtjen dhe inflamacionin që shoqëron lëkurën e irrituar. Pastron butësisht dhe respekton balancën natyrale të skalpit.

permban

3% Ure, vaj argjilor të sulfonuar, acid salicilik, acid glikolik, acid laktik, glukonolakton, surfaktante, aditive reologjike, parfum, ujë të demineralizuar.

perdorimi

Aplikojeni sipas këshilles së mjekut /farmacistit tuaj.

paketimi

125 ml