Aloe Vera Balsamo Labbra

L650

Ka stok

In Stock

SKU: 2917

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam për buzët me shije vanilje i formuluar me përbërës natyralë si Aloe Vera, vaj Argani, gjalpë Shea dhe vitaminë E. Me faktor mbrojtës SPF 20, dermatologjikisht i testuar.

permbajtja

Aloe Vera

Vaj Argani

Vitaminë E

Gjalpë Shea

Nuk permban: Parabene, parfum, SLS, SLES

perdorimi

Aplikojeni në buzë sa herë të jetë e nevojshme.

paketimi

5 x 7 ml