Hyaluron Impulse

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 1349

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kapsula trajtuese per lekure te thate.

– Rivendosin elastictetin e lekures

– Reduktojne rrudhat e para te mimikes dhe sherbejne si agjente kunder plakjes se lekures

– Ideale gjate udhetimit,kur lekura juaj duket e lodhur dhe e stresuar

PERDORIMI

Aplikoni Perberjen e kapsules ne fytyre,sy dhe qafe

PAKETIMI

50 kapsula

PERBERJA

Acid Hialuronik

Sistemi I Peptides se dyfishte

Myristyl Pentapeptide-8

Myristyl Tetrapeptide

NUK PERMBAN

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.