Detoxifying day cream rich

L4,800

Ka stok

In Stock

SKU: 1364

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite për lëkurat e thata e të dehidratuara, me filtra mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB dhe IR.

Përmban:

  • Ekstrakte të Leucogenes grandiceps, e cila forcon barrieren mbrojtese të lëkurës duke e bërë lëkuren më pak të ndjeshme ndaj agjenteve të jashtem.
  • Ekstrakte të Kamelias së kuqe me efekt detoks.
  • Acid hialuronik dhe pentavitin, te cilat hidratojne lëkurën dhe minimizojnë rrudhat.

perdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes pas pastrimit të fytyrës.

paketimi

50 ml