LIPS OINTMENT 5 ML-PHARMACY

L380

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11170

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pomadë e cila mbron dhe mirëmban lëkurën e gojës. E rekomanduar në rast carje të pjesëve anësore të buzëve, abrazioneve apo deskuamimit. Përbërësit aktiv ndihmojnë në rigjenerimin, zbutjen dhe mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme. Pomada ka veti bakteriostatike dhe fungostatike që mbrojnë nga kontaminimi bakterial dhe fungal.

perdorimi

Përdoreni sipas nevojës.

Permban

Ekstrakt Sherebele (Salvia officinalis), Vitamina B2, Zink.