DigestivAid No Acid

L1,150

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2191

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes kundër gastritit dhe djegies së stomakut, me bazë fosile koralesh, të cilat janë një burim natyral i karbonatit të kalciumit, Papaja dhe Likuirizia. Kalciumi kontribuon në funksionin normal të enzimave digjestive, ndërsa Papaja dhe Likuirizia favorizojnë funksionet fiziologjike të aparatit tretës dhe veprojnë në mënyrë sinergjike për të luftuar aciditetin e stomakut në mënyrë natyrale.

Produkt Vegjetarian

Nuk permban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, OMG.

perberesit

Rrënjë likuirizia e.s. tit 19% 0,24 g
Fruta Papaja të liofilizuara 0,034 g
Pluhur fosile koralesh 0,2 g
Pektinë 0,06 g
Kalcium 190 mg

perdorimi

2 tableta që duhet të shkrihen në gojë, 2 herë në ditë, një orë pas vakteve kryesore.

paketimi

60 tableta x 17 g