Karbofin Forte 30 naturcaps

L775

Ka stok

In Stock

SKU: 0896

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes 100% natyral, me  bazë  Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, për eleminimin e gazrave në zorrë dhe qetësimin e dhimbjeve intestinale, përmirësimin e funksioneve fiziologjike të tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.

Produkt Vegan

perdorimi

2 kapsula në ditë me ujë, pas ushqimit nëse presioni abdominal shkaktohet nga proceset e tretjes, në të kundërt larg vakteve.

paketimi

30 tableta x 375 mg

permban

Karbon aktiv 100 mg
Kamomil pluhur 40 mg
Finok i ëmbël pluhur 190 mg
Kamomil e.s. tit. 0,3% 30 mg
Finok i ëmbël e.s. tit. 0,5% 60 mg
Finok i ëmbël o.e. 1 mg
Angelica e.s. 4/1 50 mg
Mente o.e. 1 mg
Anice Verde o.e. 1 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.