Le Dieci Erbe

L625

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0898

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes 100% me origjinë natyrale, i përbërë nga një miks bimësh të bëra pluhur dhe të presuara në tabletë. Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Liquirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen.

Produkt Vegan

perdorimi

1-3 tableta të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

paketimi

40 tableta x 400 mg

permban

Lëvore Kascara Sagrada 256.3 mg
Rrënjë Likuirizia 48 mg
Lëng Aloe Ferox 192 mg
Rrënjë Gentiana 48 mg
Finok 160.32 mg
Rrënjë lule qumështi 32 mg
Gjethe Sene 128 mg
Lëvore Rhamnus Alpin 32 mg
Lule Marubi 32 mg
Rrënjë/ ribosome Rabarbari 32 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.