LE DIECI ERBE FIBRA

L1,080

Ka stok

In Stock

SKU: 11513

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Le Dieci Erbe Fibra është një suplement ushqyes, 100% bimor dhe natyral, i përbërë nga një përzierje e eksktrakteve bimore të bëra pluhur dhe Psiliumi, të cilat favorizojnë funksionet intestinale, tretjen dhe defekimin.

 

 

perdorimi

1-2 kapsula të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

perberesit

Cascara sagrada cort. 160 mg
Lëng Aloe ferox 120 mg
Fruta Finoku 100 mg
Gjethe Sene 80 mg
Rrenje Liquirizia 30 mg
Rrenje Genziana 30 mg
Rrenje Tarassaco 20 mg
Rhamnus alpina 20 mg
Rabarbaro rrënjë/rizomë 20 mg
Marrubio sommità 20 mg
Levore nga farat e Psilium 90% fibra 400 mg

Paketimi

60 kapsula x 650 mg

Nuk permban

Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, ëmbëlsues, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer. Produkt Vegan