SLIPPERY ELM 400mg  100 VCAPS

L1,730

Ka stok

In Stock

SKU: 14105

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndihmon në veshjen dhe qetësimin e traktit gastrointestinal.

Elm i rrëshqitshëm, i njohur gjithashtu si elm i kuq ose elm indian, është një pemë e vogël që është përdorur tradicionalisht nga herbalistët për më shumë se 100 vjet. Lëvorja e saj është e njohur për përbërësit e saj mucilagjen, të cilët mund të ndihmojnë në veshjen dhe qetësimin e indeve të traktit gastrointestinal.

 

Kosher (Triangle K) badge imageNon-GMO badge imageIntertek GMP Supplement Certification: badge imageVegan badge image

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Elm i rrëshqitshëm (Ulmus rubra) (Lëvorja) 800 mg *

perdorimi

Merrni 2 kapsula, 1-3 herë në ditë.

paketimi

100 kapsula.