Oregano Oil Softgels

L2,700

Ka stok

In Stock

SKU: 12237

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj rigoni per suport intestinal. -Rigoni, i njohur gjithashtu si Wild Marjoram, është një bimë dhe erëz aromatike e cila gjithashtu ka qenë e njohur mirë nga herbalistët tradicionalë për mijëra vjet. Studimet shkencore më të fundit sugjerojnë që vaji i Rigonit mund të ndihmojë në ruajtjen e ekuilibrit të florës intestinale dhe në mirëmbajtjen e traktit gastrointestinal. *Vaji i Rigonit është standardizuar për të siguruar një minimum prej 55% Carvacrol dhe kapsulat janë të veshura me mbështjellje enterike në mënyrë që përmbajtja të clirohet në zorrë.

perdorimi

1 kapsulë 1 deri 3 herë në ditë me ushqim.

paketimi

90 kapsula

perberesit

Vaji i rigonit (Origanum vulgare) (min. 55% Carvacrol) 0.2 ml / 181.0 mg *

Vaj xhenxhefili (Zingiber officinale) 0,02 ml / 17,6 mg *

Vaj kopre (Foeniculum vulgare) 0,02 ml / 19,3 mg *

Përbërës të tjerë: Kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë, veshje enterike, karob) dhe vaj ulliri ekstra të virgjër.