Le Dieci Erbe Flor, 60 naturcaps

L920

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3084

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me ekstrakte bimore, FOS dhe vitamina të grupit B, në gjëndje të favorizojë funksionet intestinale, tretjen e ushqimit dhe nxjerren e feceve.
Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Likuirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen.

Produkt Vegan

Nuk permban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

 

perdorimi

1-2 kapsula të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

permban

FOS (Fruto-oligosakaride) 200 mg
Vitamina B6 2,0 mg
Lëvore Cascara sagrada 213,6 mg
Lëvore Rhamnus alpino 26,64 mg
Lëng Aloe ferox 160 mg
Rrënjë Likuirizia 40 mg
Fara Finoku 133,6 mg
Rrënjë Gentiana 40 mg
Gjethe Sene 106,64 mg
Rrënjë Rabarbaro 26,64 mg
Rrënjë Tarasaco 26,64 mg
Marrubio sommità 26,64 mg
Riboflavinë (Vit.B2) 1,6 mg
Tiaminë (Vit.B1) 1,4 mg

paketimi

60 kapsula x 650 mg