Cardioplus

L1,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0850

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili rregullon presionin arterial me ekstrakte natyrale te biankospino, ullirit dhe biopeptidinë. Qarkullimi keq limiton transportin normal të gjakut tek këmbët, krahët dhe tek zemra, duke shkaktuar probleme me presionin e lartë, i cili është shumë i rrezikshëm sidomos për personat me sëmundje kardiake.

Biankospino përmban substanca të cilat kanë shumë benefite tek sistemi kardiovaskular. Falë kësaj biancospino rregullon aktivitetin kardiovaskular, tonifikon enët e gjakut duke i bërë më rezistente dhe duke luftuar radikalet e lira, të cilat janë faktorët kryesor për plakjen e indeve. Ulliri rregullon presionin e gjakut dhe ka veti antioksiduese. Biopeptidina relakson aktivitetin cirkulator dhe kardiocirkulator.

Produkt Vegjetarian

 

PERDORIMI

2 tableta në mëngjes dhe 2 në darkë, të shoqëruara me shumë ujë.

PERMBAN

Ulliri e.s. tit. 6% 1000 mg
Biancospino e.s. (Crataegus oxyacantha Medicus) 340 mg
Biancospino e.s. (Crataegus monogyna Jacq.) 340 mg
Caseina e hidrolizuar 250 mg

NUK PERMBAN

Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, OMG.

paketimi

60 tableta