RESVERATROL 200 MG 60 VCAPS-NOW

L3,650

Ka stok

In Stock

SKU: 13602

Find in Store

Pershkrimi i produktit

• Pastrues i radikalëve të lirë
• Me ekstrakt të verës së kuqe

Suplement ushqyes i cili mbështet funksionin e shëndetshëm kardiovaskular. Resveratroli është i njohur për vetitë e tij kundër plakjes qelizore, si dhe për aftësinë e tij për të nxitur një përgjigje të shëndetshme ndaj stresit biologjik.

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim:
Ekstrakt Polygonum cuspidatum (Rrënja/Rhizoma 400 mg
Ekstrakt i verës së kuqe (pa alkool) (Vitis vinifera) 10 mg

perdorimi

1 kapsulë në ditë.

paketimi

60 kapsula.