DEFENCE TOLERANCE 200 Ultra-protective cream

L1,900

In Stock

SKU: 2877

Pershkrimi i produktit

Ushqen, riparon dhe forcon mbrojtjen e lekures shume te ndjeshme.

Bazuar ne nje formule me pak perberes, ky krem mbron dhe forcon lekuren, duke ndihmuar ne minimizimin e mbindjeshmerise se saj dhe duke lehtesuar cdo ndjesi djegie ose shpimi. Gjithashtu rekomandohet si baze per make up-in.

permban

Patenteβ-Glucan / L-Carnitine: Zvogelon skuqjen dhe acarimin, mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

β-Glucan:  Mbeshtet mekanizmat per riparimin e epidermes dhe rrit rezistencen e lekures kunder demtimit te rrezatimit UV.

L-Carnitine: Ka efekt detoksifikues.

perdorimi

Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke pas pastrimit te fytyres.

paketimi

50 ml