DEFENCE TOLERANCE ESSENTIAL CLEANSING WATER

L1,440

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2761

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastron lekuren dhe heq make up-in edhe ne zonen e syve. I pershtatshem per lekurat sensitive dhe intolerante. Mbron barrieren hidrolipidike te lekures dhe parandalon skuqjen dhe acarimin e saj.

I testuar oftalmologjikisht per sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.

permban

Substancat humektante: Keta perberes kane aftesine per te mbajtur hidratimin e duhur ne lekure, duke luftuar dehidrimin  e shkaktuar nga agjentet e ashper mjedisor.

Pantenol (pro-vitamin B5): Ka veprim te trefishte: Hidratues, riparues dhe ushqyes, gjithashtu ndihmon ne rigjenerimin natyral te lekures dhe lehteson skuqjen.

perdorimi

Aplikojeni ne fytyre dhe dekolte duke perdorur nje tampon pambuku. Mund ta perdorni me shpelarje ose jo, sipas deshires suaj .

paketimi

200 ml