DEFENCE COLOR ABSOLUTE STYLO 24H EYE PENCIL

L1,420

Ka stok

In Stock

SKU: 13949

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Laps me hapje automatike rezistent ndaj ujit, garanton ngjyrë intensive dhe të qëndrueshme deri në 24 orë.

I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe mbajtësit e lenteve kontaktit.

Pigmentet shumë i koncentruar, për një ngjyrë të plotë, intensive dhe të njëtrajtshme.

Përzierje dyllësh kombinim i veçantë që jep një ndjesi kremoze, një prekje të mëndafshtë dhe aplikohet lehtë.

Pluhurat teksturizuese të buta dhe të mëndafshta garantojnë butësi dhe aplikim të saktë.

permban

Ingredientët: isododecane, synthetic wax, CI 77499 (iron oxides), trimethylsiloxysilicate, caprylyl methicone, silica, CI 42090 (blue1 lake), polymethyl methacrylate, diisostearyl malate, polyhydroxystearic acid, polypropylsilsesquioxane, disteardimonium hectorite,stearoxymethicone/dimethicone copolymer, copernicia cerifera cera (copernicia cerifera (carnauba) wax), propylene carbonate,dicalcium phosphate, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, helianthus annuus seed oil (helianthus annuus(sunflower) seed oil), chamomilla recutita flower extract (chamomilla recutita (matricaria) flower extract), tocopherol.

perdorimi

Aplikoni konturin e jashtëm dhe/ose të brendshëm të syrit.