DEFENCE COLOR EYE BRUSH

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 2808

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Furce per perhapjen e toneve te syve ne menyre graduale dhe precize. Te gjithe furcat Bionike jane te pergatitura me fibra sintetike dhe me dore ne Itali, gjithashtu jane te testuara per te qene hipoalergjike.