DEFENCE COLOR SUN TOUCH COMPACT BRONZING POWDER

L2,460

Ka stok

In Stock

SKU: 2131

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Puder kompakte e cila i jep efekt bronz fytyres. Mund te perdoret vetem per nje tonalitet natyral ose mbi makeup-in. E disponueshme ne 3 nuanca (202, 205, 206)

permban

Pluhura te mikronizuar (talk, niseshte misri): Kane peshe te lehte dhe transparente, i japin  njetrajtshmeri produktit.

Agjentet teksturizues: Pluhra mikroskopik qe lehteson shperndarjen e produkteve ne lekure pas aplikimit.

Vitamina E: Mbron lekuren nga dehidratimi.

perdorimi

Merrni nje sasi te vogel te produktit me furcen me levizje rrethore. Aplikojeni ne fytyre duke u nisur nga qendra e fytyres, jashte.

paketimi

10 gr