DEFENCE COLOR MASCARA 3D

L2,220

Ka stok

In Stock

SKU: 3023

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rimel me efekt 3D: Siguron volum, gjatesi dhe lakim te qerpikeve. I testuar oftamologjikisht ne sy te ndjeshem dhe persona qe mbajne lente.

 

permban

Perzierje te dyllrave natyral (nga orizi, carnauba):  I japin qerpikeve volum dhe teksture me te dendur.

Gome arabike:  Derivat vegjetal me veti ngjitese, ndihmon ne lakimin e qerpikeve.

Polimere Film-formuese:  Formojne nje shtrese shume te holle qe vesh qerpiket, duke shtuar lakimin dhe gjatesine e tyre.

Perberes forcues: Derivat nga vitamina H (Biotina), favorizon rritjen e qerpikeve me te gjate dhe me te dendur.

paketimi

8 ml