DEFENCE COLOR LIP PLUMP VOLUMISING GLOSS

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13960

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkëlqyes për buzët ekstra i formuluar me mikrosfera acidi hialuronik dhe lipoaktive nga lulet e shegës, për një efekt hidratues dhe mbushës.

Tekstura xhel, jo ngjitëse, mbështjell buzët me një film të butë duke i dhënë shkëlqim dhe rehati. Buzët duken më të plota, më të lëmuara dhe më të shndritshme.

permban

Mikrosferat e acidit hialuronik, Lipoaktive nga lulet e shegës.

perdorimi

Aplikojeni direkt në buzë ose mbi buzëkuq për të rritur bukurinë e tyre natyrale dhe për shkëlqim.

paketimi

6 ml