DEFENCE COLOR LIP PLUMP VOLUMISING GLOSS

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13960

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkëlqyes për buzët ekstra i formuluar me mikrosfera acidi hialuronik dhe lipoaktive nga lulet e shegës, për një efekt hidratues dhe mbushës.

Tekstura xhel, jo ngjitëse, mbështjell buzët me një film të butë duke i dhënë shkëlqim dhe rehati. Buzët duken më të plota, më të lëmuara dhe më të shndritshme.

permban

Mikrosferat e acidit hialuronik, Lipoaktive nga lulet e shegës.

Ingredientët: polybutene, diisostearyl malate, trimethylsiloxyphenyl dimethicone, ethylhexyl palmitate, tridecyl trimellitate, triisodecyl trimellitate, silica dimethyl silylate, trihydroxystearin, glyceryl tribehenate/isostearate/eicosandioate, mica, simmondsia chinensis seed oil (simmondsia chinensis (jojoba) seed oil), glyceryl behenate/eicosadioate, punica granatum flower extract, polyglyceryl-3 diisostearate, synthetic wax, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, synthetic fluorphlogopite, sodium hyaluronate, tin oxide, calcium aluminum borosilicate, silica, glucomannan, ethyl vanillin.[+/-: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 73360 (red 30 lake), CI 42090 (blue 1 lake), CI 15850 (red 6 lake), CI 15850 (red 7 lake), mica]

perdorimi

Aplikojeni direkt në buzë ose mbi buzëkuq për të rritur bukurinë e tyre natyrale dhe për shkëlqim.

paketimi

6 ml