DEFENCE COLOR CREAMY VELVET FULL LIPSTICK

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 13332

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzëkuq ultra kremoz që jep një ngjyrë të plotë dhe rrezatuese. Per buzë të lëmuara dhe të hidratuara deri në 24 orë.

Bazuar në një formulë të re të pasur me lipide vegjetale, moringa dhe vaj të meadowfoam, është lehtësisht i aplikueshëm dhe jep menjëherë një ndjenjë rehatie.

permbajtja

Përzierje e lipideve bimore Kombinim ekstra zbutës i vajit Moringa, vaji Meadowfoam dhe vaji Mango, me një prekje prej kadifeje dhe veti të forta hidratuese dhe mbrojtëse.

Fraksioni i gjalpit shea i pasur me fitosterole, të cilët janë përbërës ristrukturues dhe mbrojtës.

Ingredientët: octyldodecyl stearoyl stearate, synthetic wax, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, diisostearyl malate, olus oil (vegetable oil), pentaerythrityl tetraisostearate, polyglyceryl-3 diisostearate, polybutene, hydrogenated vegetable oil, candelilla cera (euphorbia cerifera (candelilla) wax), mica, cera microcristallina (microcrystalline wax), synthetic fluorphlogopite, tocopheryl acetate, mangifera indica seed oil (mangifera indica (mango) seed oil), limnanthes alba seed oil (limnanthes alba (meadowfoam) seed oil), talc, moringa oleifera seed oil, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, silica, butyrospermum parkii butter extract (butyrospermum parkii (shea butter) extract), tin oxide, ethyl vanillin. [+/-: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 42090 (blue 1 lake), CI 19140 (yellow 5 lake), CI 16035 (red 40 lake), CI 15850 (red 6 lake), CI 15850 (red 7 lake), mica]

perdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qëndrës së buzës. Përdorni në fillim lapsin e buzëve për ti konturuar më mirë.

paketimi

3.5 ml.