DEFENCE COLOR CREAMY VELVET FULL LIPSTICK

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 13332

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzëkuq ultra kremoz që jep një ngjyrë të plotë dhe rrezatuese. Per buzë të lëmuara dhe të hidratuara deri në 24 orë.

permbajtja

Përzierje e lipideve bimore Kombinim ekstra zbutës i vajit Moringa, vaji Meadowfoam dhe vaji Mango, me një prekje prej kadifeje dhe veti të forta hidratuese dhe mbrojtëse.

Fraksioni i gjalpit shea i pasur me fitosterole, të cilët janë përbërës ristrukturues dhe mbrojtës.

perdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qëndrës së buzës. Përdorni në fillim lapsin e buzëve për ti konturuar më mirë.

paketimi

3.5 ml.