DEFENCE COLOR CRYSTAL LIPGLOSS

L1,400

Ka stok

In Stock

SKU: 0324

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shkelqyes buzesh me nje formule kremoze dhe jo ngjitese. Permban mikro-perla qe sigurojne nje ngjyre me shkelqim dhe permiresojne formen dhe vellimin e buzeve. E disponueshme ne 6 ngjyra. (302-308)

PERMBAN

FAKTORET “GLOW” – Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ:

Ekstrakti i lipideve te kakaos: Permban biolipide speciale qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaji Moringa oleifera:  Zbutes efektiv qe forcon dhe mbron lekuren nga demtimet qe vijne nga mjedisi (agjent anti-ndotes).

Vitamina E:  Mbron nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

SASIA

6 ml