DEFENCE COLOR LIP DESIGN LIPLINER-BIONIKE

L1,260

Ka stok

In Stock

SKU: 13954

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Laps për buzët i pasuruar me dyll natyral për një aplikim të butë, të rehatshëm që zgjat deri në 8 orë.

I disponueshmëm në 8 nuanca të ndryshme.

 

 

permban

Përzierje e dyllrave natyralë të cilat e bëjnë teksturën të butë.

Lipidet e perimeve japin butësi në aplikim.

Agjentët teksturizues mikropudra për të siguruar butësi dhe saktësi të lartë.

perdorimi

Aplikoni duke filluar nga qoshet e jashtme drejt qendrës për buzën e poshtme dhe vazhdoni në të kundërt për buzën e sipërme, duke përdorur një furçë për ta aplikuar dhe përzier.