DEFENCE COLOR (EXTRA VOLUM+EYE PENCIL) SPECIAL SET

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 12688

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rimel i cili siguron nje volum te trefishte qe pas dy aplikimeve. I testuar oftalmologjikisht tek sytë e ndjeshëm dhe tek përdoruesit e lenteve të kontaktit.
Laps sysh Bionike I butë dhe i lehtë për t’u aplikuar, ai është formuluar posaçërisht për përdorim edhe në vijën e brendshme të qerpikëve. I testuar oftalmologjikisht.

permban

Rimeli: -Vaj kokosi e bën rimelin kremoz dhe të butë pas aplikimit.
-Rice wax i jep produktit fleksibilitet, duke rritur qëndrueshmërinë e produktit.
-Arabic (or acacia) gum derivat vegjetal shumë ngjitës. Lëshon qerpikët një nga një dhe i bën ato më të plota.
-Polimere që formojnë një shtresë shumë të hollë që mbulon qerpikët, duke rritur menjëherë volumin.
Lapsi i syve.
-Rice wax e bën teksturën elastike dhe fleksibël.
-Silicë mikrosferike jep butësi dhe qendrueshmeri per nje kohe te gjate.

perdorimi

Aplikoni rimelin duke levizur nga rrenja e qerpikeve deri te maja.

Aplikojeni brenda ose jashtë qepallës se syrit.