DEFENCE COLOR SUMMER KIT

L3,450

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13726

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Seti përmban:
– Compact Bronzing Powder (10g) Pudër kompakte bronzimi

– Maxi Bronzing Powder Brush Furcë make up-i profesionale për përhapjen e bronzerit.

Brush ka një teksturë jashtëzakonisht të hollë me një prekje të mëndafshtë.  Jep një pamje natyrale të nxirë.

 

 

permban

Pluhurat e mikronizuara (talk, niseshte misri): të lehta dhe transparente. Agjentët teksturizues: mikropudra për të siguruar butësi.

Vitamina E: Me veti të forta antioksiduese dhe mbrojtëse. Rekomandohet për të krijuar një pamje natyrale të nxirë ose për të konturuar fytyrën.

perdorimi

Merrni një sasi të vogël produkti me lëvizje rrethore. Shkarkoni lehtë furçën në anën e pasme të dorës. Aplikojeni në fytyrë me lëvizje të lehta, nga qendra jashtë.