DEFENCE COLOR LUMINOUS TOUCH-LIQUID HIGHLIGH. 7.5ML

L2,150

Ka stok

In Stock

SKU: 13947

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Highlighter për zonën e syve, fytyrës dhe dekoltesë për një pamje të sofistikuar dhe magjepsëse.

Nuanca e artë përshtatet mirë duke rritur shkëlqimin natyral të lëkurës.

I testuar oftalmologjikisht.

permban

Acidi Hialuronik në mikrosfera dhe me një peshë të lartë molekulare – ndihmon në ruajtjen e hidratimit të duhur të lëkurës, duke e mbajtur atë të fortë, të lëmuar dhe të zhdërvjellët.

Vitamina F Forte –  përbërës aktiv natyral me veti hidratuese. Ai përmban acide yndyrore esenciale të marra nga vaji i lulerradhiqe që ndihmojnë në rivendosjen dhe ruajtjen e funksioneve të barrierës së lëkurës.

Keramide – Lipidi biomimetik që është një komponent fiziologjik i shtresës interkorneocite, duke forcuar kështu funksionin mbrojtës të lëkurës.

Pigmente të veshura me perla – përmirëson mbajtjen dhe ngjitjen e produktit në lëkurë, duke i dhënë një pamje rrezatuese lëkurës.

 

 

 

 

perdorimi

Përdoret për te krijuar pika drite së bashku me fondatinën për një efekt shkëlqyes.

paketimi

7.5 ml.