DEFENCE COLOR MAT VELVET 12H MATTIFYING FONDATION

L2,360

Ka stok

In Stock

SKU: 12844

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatinë me një efekt natyral mat deri në 12 orë SPF 15.

PERMBAN

-Teksturizues (talk, silicë) japin nje efekt mat për një kohë të gjatë.
-Gjalpë Shea lipid zbutës, i jep lëkurës rehati.
-Vitamina E mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira dhe stresi oksidativ.

PERDORIMI

Aplikojeni me prekje të vogla duke përdorur furçën përkatëse ose direkt me majat e gishtave.

PAKETIMI

30 ml