DEFENCE COLOR NUTRI SHINE GLOSSY

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 13334

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzëkuq gjysmë transparent, me shkëlqim dhe e pasur me dyllë bimorë, të cilët e bëjnë atë të aplikohet lehtë në buzë. Ushqen dhe hidraton deri në 24 orë.

Permbajtja

Acid hialuronik në mikrosfera për një efekt hidratues dhe plotësues.

Dyllë perimesh (MIMOZA, LULEDIELLI, JOJOBA) – që formon një film të butë dhe ekstra mbrojtes në buzë që kufizon dehidratimin.

Vitaminat C dhe E Me efekt antioksidues.

perdorimi

Aplikojeni një herë për të arritur një efekt shkëlqimi delikat, ose aplikoni deri në 3 shtresa për shkëlqim, ngjyrë dhe hidratim intensiv e të përsosur. Për një rezultat më të saktë dhe të qëndrueshëm, përdorni lapsin e buzëve.

paketimi

3 ml