DEFENCE COLOR NUTRI SHINE GLOSSY

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 13334

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzëkuq gjysmë transparent, me shkëlqim dhe e pasur me dyllë bimorë, të cilët e bëjnë atë të aplikohet lehtë në buzë.

Ushqen dhe hidraton deri në 24 orë.

E pasur me mikrosfera të acidit hialuronik, për një efekt të menjëhershëm ushqyes dhe ngritës. Me një mbulim të mirë, aplikohet lehtë dhe nuk njollos.

Permbajtja

Acid hialuronik në mikrosfera për një efekt hidratues dhe plotësues.

Dyllë perimesh (MIMOZA, LULEDIELLI, JOJOBA) – që formon një film të butë dhe ekstra mbrojtes në buzë që kufizon dehidratimin.

Vitaminat C dhe E Me efekt antioksidues.

Ingredientët: octyldodecyl stearoyl stearate, diisostearyl malate, synthetic wax, sucrose acetate isobutyrate, bis-behenyl/isostearyl/ phytosteryl dimer dilinoleyl dimer dilinoleate, polyglyceryl-3 diisostearate, olus oil (vegetable oil), VP/hexadecene copolymer, candelilla cera (euphorbia cerifera (candelilla) wax), caprylic/capric triglyceride, jojoba esters, helianthus annuus seed cera (helianthus annuus (sunfl ower) seed wax), ethylhexyl palmitate, synthetic fl uorphlogopite, mica, hydrogenated vegetable oil, acacia decurrens flower cera (acacia decurrens fl ower wax), sodium hyaluronate, polyglycerin-3, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, lecithin, tocopherol, ascorbyl palmitate, citric acid, trihydroxystearin, glucomannan, ethyl vanillin. [+/-: CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), CI 77492 (iron oxides), CI 77491 (iron oxides), CI 42090 (blue 1 lake), CI 19140 (yellow 5 lake), CI 15850 (red 6), CI 15850 (red 6 lake), CI 15850 (red 7 lake), mica.

perdorimi

Aplikojeni një herë për të arritur një efekt shkëlqimi delikat, ose aplikoni deri në 3 shtresa për shkëlqim, ngjyrë dhe hidratim intensiv e të përsosur. Për një rezultat më të saktë dhe të qëndrueshëm, përdorni lapsin e buzëve.

paketimi

3 ml