DEFENCE COLOR PERFECT LINER EYELINER

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 12845

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Penel sysh me definicjon te larte. Ka një teksturë të lëngshme xhel dhe një aplikues të ngurtë për ta lejuar atë të rrëshqasë pa sforcim dhe të vizatojë sakte. Thahet shpejt dhe nuk le njolla.

permban

-Pigmente (oksid hekuri i zi dhe karboni i zi) për një formulë me shumë pigment.
-Polimer lejojne te vizatoni nje vije te sakte dhe te krijoni nje film plastik qe pershtatet lehtesisht ne qepalle.

perdorimi

Aplikuesi special lejon te vizatoni sakte dhe lehteson perdorimin edhe nga perdoruesit me pak eksperte. Tundeni mire perpara perdorimit.
E testuar per nikelin, krom, kobalt, pa konservues, pa gluten, pa aroma.

paketimi

3 ml.