DEFENCE COLOR LIFTING ANTI-AGEING FOND.24h 30 ml

L2,930

Ka stok

In Stock

SKU: 12842

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatine me veti antirrudhe dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 24 ore.

Barazon tonin e lëkurës, zbut linjat e holla dhe shenjat e lodhjes.

E pershtatshme per lekurat mature dhe ato shume te ndjeshme. E testuar per nikelin, krom, kobalt, pa konservues, pa gluten, pa aroma.
SPF 15 E disponueshme ne 5 ngjyra.

PERDORIMI

Aplikojeni me prekje të vogla duke përdorur furçën përkatëse ose direkt me majat e gishtave.

PERMBAN

GLOW FACTOR: një përzierje e veçantë e përbërësve aktivë antioksidues dhe antistres:
Ekstrakti i lipideve të kakaos: përmban biolipide të veçanta që lëmojnë sipërfaqen e lëkurës
Vaj Moringa oleifera: zbutës efektiv që forcon dhe mbron lëkurën nga dëmtimet mjedisore (agjent kundër ndotjes)
Vitamina E: mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira dhe stresi oksidativ.
Agjentët teksturues: mikropluhurat që lehtësojnë shpërndarjen e produktit në lëkurë pas aplikimit.
Fito-kompleks zbutës: duke përfshirë ekstraktet e luleve të bananes dhe centella asiatica, zbut sipërfaqen e lëkurës.

PAKETIMI

30 ml.