DEFENCE COLOR LIFTING SKIN SMOOTHING CONCEALER

L2,010

Ka stok

In Stock

SKU: 12651

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Mbulon imperfeksionet rreth zonës së syve dhe ka efekt lifting.
Bazuar në një teksturë të lehtë, të mëndafshtë që rrëshqet pa mundim, zbut lëkurën e zonës së konturit të syve. Minimizon papërsosmëritë, redukton rrudhat dhe linjat e shprehjes, për një efekt lifting të menjëhershëm dhe qëndrueshmëri qe zgjat deri në 12 orë, për të dhënë një pamje të freskët dhe të pushuar mirë gjatë ditës. I testuar oftalmologjikisht në sy të ndjeshëm. I përshtatshëm edhe për përdoruesit e lenteve të kontaktit.

permban

-Acidi hialuronik (MW i lartë dhe në mikrosfera): kontribuon në pengimin e humbjes se ujit transepidermal.
-Ekstrakti i Acmella oleracea: Përbërës aktiv bimor i ngjashëm me botoksin me efekt lifting dhe që lëmon sipërfaqen e lëkurës.

perdorimi

Me ndihmën e aplikatorit aplikojeni rreth syve duke përfshirë qepallën dhe harkun e sipërm.

PAKETIMI

6 ml