DEFENCE COLOR EYE LIFT – LIQUID EYESHADOW

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13727

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bazuar në një formulë të veçantë me mikrosfera të acidit hialuronik dhe përbërës aktivë për kujdesin e lëkurës, ka një veprim progresiv anti-plakje dhe kryen një efekt tensor të testuar klinikisht në qepalla. Rezistent ndaj ujit dhe zgjat deri në 12 orë.

permban

ACIDI HIALURONIK shpërndahet në lëkurë në mikrosfera për efekte të mbushura dhe hidratuese

EKSTRAKT TABEBUIA: një përbërës aktiv vegjetal, gjithashtu 100% i qëndrueshëm. Kundër plakjes së lëkurës dhe përmirëson qëndrueshmërinë e qepallës së sipërme, duke reduktuar varjen.

PËRBËRËSIT AKTIV BIOTEKNOLOGJIK: ka një efekt tensor, duke luftuar kështu rënien e qepallave.

perdorimi

Aplikojeni me aplikatorin dhe tamponojeni me majat e gishtave.

paketimi

4.5 ml