DFENCE COLOR HYDRA GLOW 24H MOISTURISING FOUNDATION

L2,320

Ka stok

In Stock

SKU: 12841

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatine qe mban lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur deri në 24 orë. SPF 15.

permban

-Acidi hialuronik ndihmon për të luftuar humbjen transepidermale të ujit, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar.
-Prebiotik (beta-glukan) promovon ekuilibrin e mikrobiotës së lëkurës, duke forcuar mbrojtjen natyrale të lëkurës.
-Vitamina E mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira dhe stresi oksidativ.

perdorimi

Aplikojeni me prekje të vogla duke përdorur furçën përkatëse ose direkt me majat e gishtave.

paketimi

30 ml