AKNET COMFORT COVER ANTI-BLEMISH FODATION

L2,350

In Stock

SKU: 12614

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatinë për lëkurat akneike, me një teksturë të butë, ideale për të minimizuar poret dhe defektet e lëkurës. Ofron mbulim mesatar-të lartë dhe ka efekt mat.
I testuar per nikelin, pa gluten, pa parfum, pa konservante.

permban

-Acidi succinic një agjent keratolitik, i cili është gjithashtu antibakterial kundër Cutibacterium acnes.

-Ekstrakti i klorelës një derivat i mikroalgës që promovon një mikrobiotë të ekuilibruar të lëkurës.

-Pigmente të mikronizuara filtra UV.

perdorimi

Aplikojeni duke përdorur një furçë ose direkt me majat e gishtave.

paketimi

30 ml.