DEFENCE COLOR SOFT MAT ULTRA OPAQUE LIPSTICK

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 13335

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Buzëkuq ultra mat me një teksturë të lehtë i pasuruar me acid hialuronik dhe vitaminë E, lyen buzët me ngjyrë intensive dhe të qëndrueshme deri në 8 orë. Aplikohet lehtë.

Permbajtja

  • Acidi Hialuronik për një efekt hidratues që siguron rehati pavarësisht efektit mat.
  • Fitoskualani lipide bimore e pranishme në mënyrë natyrale në barrierën lipidike të lëkurës, me afinitet të lartë. Është mbrojtës dhe zbutës.
  • Vitamina E ka veti antioksidante.
  • Kaolinë argjilë e bardhë në një pluhur ultra të imët për një efekt të butë në buzë.

Perdorimi

Aplikojeni duke u nisur nga periferia drejt qëndrës së buzës. Përdorni në fillim lapsin e buzëve për ti konturuar më mirë.

paketimi

3.5 ml